Egzaminy Cambridge w szkole językowej   Egzaminy CambridgeEnglish Way School posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277.

W naszej szkole uczniowie mogą zdawać egzaminy na 6 poziomach:
  • Pre A1 Starters jest pierwszym z trzech Cambridge English Qualifications dla najmłodszych. Testy Cambridge English dla najmłodszych poruszają tematykę bliską najmłodszym i skupiają się na rozwoju umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania w języku angielskim.
  • A1 Movers jest to drugi, z trzech Cambridge English Qualifications dla najmłodszych. Jest to doskonały sposób, aby pomóc dzieciom rozwijać znajomość języka i robić dalsze postępy w angielskim. Pomaga zrozumieć dłuższe zdania i uczy jak rozpoznać rozmowę na proste tematy.
  • A2 Flyers ma najwyższy poziom zaawansowania spośród trzech Cambridge English Qualifications dla najmłodszych. To znakomity sposób wykazania, że dzieci radzą sobie z używanym na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim na poziomie podstawowym.
  • A2 Key for Schools jest to kolejny stopień zaawansowania po Cambridge English Qualifications dla najmłodszych i doskonały sposób na rozpoczęcie następnego etapu nauki języka dla uczniów starszych klas szkół podstawowych. Jest dowodem, że posiadacz certyfikatu potrafi brać udział w zwykłej, typowej rozmowie po angielsku, jak również poradzić sobie w bardzo krótkich rozmowach towarzyskich.
  • B1 Preliminary for Schools to kolejny poziom w nauce języka angielskiego, pomiędzy A2 Key a B2 First. Poszerza opanowany na niższych poziomach materiał z zakresu pisania i mówienia o m.in naukę umiejętności i wyrażania opinii oraz opisywania uczuć
  • B2 First for Schools jest egzaminem na poziomie średniozaawansowanym i jego certyfikat potwierdza, że uczeń potrafi posługiwać się używanym na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim potrzebnym w pracy lub w nauce. Jego treści są specjalnie dostosowane do zainteresowań młodzieży. Przygotowanie do egzaminu jest doskonałą motywacją do nauki języka pozwalając rozwijać umiejętności językowe i zdobyć międzynarodowy certyfikat językowy na poziomie B2, rozpoznawalny na całym świecie.

telefon do szkoły angielskiego w ząbkachi Zadzwoń

606 626 654
Wypełnij, a my oddzwonimy

Imię i nazwisko*:


telefon*:


określ temat:


email*:


Przepisz kod*:

* pola są wymagane
szkoła angielskiego ząbki Odwiedziło nas 686669 Gości     dziś 57    Gości na stronie 2    © 2009-2021 English Way School - angielski ząbki     Design: www.projektowanie-www.pl

Polityka prywatności i cookies     RODO