Lektorzy szkoły językowej   Nasza kadra

Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele języków obcych, przygotowani merytorycznie do prowadzenia zajęć na różnych poziomach.

Do pracy w English Way School podchodzą z entuzjazmem i pasją, oferując słuchaczom swą wiedzę i umiejętności.

Zawsze możesz się do nich zwrócić ze swoim problemem. Jeśli czegoś nie zrozumiałeś, chętnie wytłumaczą Ci wszystko ponownie, omówią trudne zagadnienie, powtórzą materiał i przygotują dodatkowe ćwiczenia.

Przedstawiamy niektórych z nich:

Język angielski

lektor język angielskiPrzemek Orłowski (Metodyk i Opiekun egzaminów YLE w naszej szkole):

"Języki obce to moja prawdziwa pasja. W pracy lektora najbardziej cenię sobie kontakty z ludźmi, wspólne odkrywanie tajników języka. Od niedawna jestem magistrem amerykanistyki. Skończyłem też anglistykę i studia śródziemnomorskie. Poza tym posiadam certyfikat znajomości języka greckiego na trzecim poziomie. W wolnych chwilach lubię czytać książki, słuchać muzyki i uprawiać sport. Moje największe marzenie to rozciągnięcie dnia o kilka godzin, żeby móc realizować wszystkie pasje i ... wysypiać się :)"

lektor język angielskiAleksandra Czarnocka (prowadzi zajęcia z młodzieżą i dorosłymi):

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu. Uczy języka angielskiego od ponad 15 lat. Posiada doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą jak również z dorosłymi. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania.
Jest osobą bardzo energetyczną, komunikatywną i otwartą. Zajęcia prowadzi w sposób dynamiczny, elastycznie dopasowując metody nauczania do indywidualnych potrzeb swoich uczniów. Nie spocznie, dopóki nie wyjaśni prezentowanych zagadnień gramatycznych tak, żeby wszyscy Słuchacze nie mieli najmniejszych wątpliwości, kiedy i jak je stosować ;-)
Stale pogłębia wiedzę z dziedziny lingwistyki.
Nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Bardzo lubi dobre kino. Do poduszki czyta - kilka książek jednocześnie - w zależności od nastroju. Od lat praktykuje jogę.lektor język angielski Vibhor Uniyal (uczy dzieci, młodzież i dorosłych, również Business English):

Vibhor jest Brytyjczykiem.

Vibhor jest Brytyjczykiem z Londynu.
Ukończył studia na Wydziale Handlu i Zarządzenia na Uniwersytecie MIddlesex.
Zdobył bogate doświadczenie zawodowe w działach marketingu, sprzedaży, szkoleń i komunikacji wewnętrznej w londyńskich firmach różnych branż. Biznes, jak twierdzi, jest jego pasją.
Uzyskał certyfikaty TOEFL, ILETS oraz TEFL - ten ostatni uprawnia Vibhora do nauczania języka angielskiego jako języka obcego na całym świecie.
Jeszcze w Anglii zdobył doświadczenie w nauczaniu, które z powodzeniem i ogromną satysfakcją wykorzystuje w warunkach polskich.
W naszej szkole prowadzi uwielbiane przez wszystkich zajęcia konwersacyjne na każdym poziomie: dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


lektor język angielskiIrina Zdrzalik (uczy u nas języka angielskiego na wszystkich poziomach, zarówno dorosłych, jak młodzież i dzieci):

Ukończyła filologię angielską na Wydziale Języków Obcych Państwowego Uniwersytetu w Charkowie, a także Studia Podyplomowe Handel Zagraniczny na Uniwersytecie Gdańskim, zna język biznesu z własnej praktyki zawodowej, a także egzaminy biznesowe LCCI, oraz popularne egzaminy językowe takiego jak: FCE, CAE, CPE, Toeic, Toefl, IELTS.
Ma również doświadczenie w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego i matury.
Prowadzi szkolenia im-company, w tym dla kadry zarządzającej.
Pasjonuje ją fitness, jogging - aktywnie spędza wolny czas dbając o kondycję fizyczną.
Kocha opiekować się zwierzętami. Szczęśliwa posiadaczka dwóch piesków. Uwielbia podróżować zwłaszcza do ciepłych, egzotycznych krajów.


lektor język angielskiKarolina Malinowska (Lektorka i Opiekun metody Teddy Eddie):

Mali kursanci lubią ją za uśmiech i miły sposób bycia, przez dyrektora metodycznego jest ceniona za sumienność i doskonałe przygotowanie do każdych zajęć. Zajęcia dla dzieci 2-7 lat przez nią prowadzone są pełne energii i zabawy, oraz "napakowane" treścią językową.
Oprócz lekcji angielskiego z dziećmi prowadzi też zajęcia z języka hiszpańskiego. Hiszpania to miejsce, do którego lubi wracać podczas wakacji, kocha tamtejsze słońce i morze. Wolny czas spędza chętnie z przyjaciółmi i rodziną.

lektor język angielskiJason Tandy (native speaker ze Stanów Zjedonoczonych)

lektor język angielskiKalina Żulewska ( lektora metody Teddy Eddie)

Język niemiecki

lektor język niemieckiMarta Gerszberg-Grudzińska (uczy dzieci, młodzież, dorosłych):

Ukończyła germanistykę i socjologię na Uniwersytecie Juliusa-Maximiliansa w Würzburgu. Podczas studiów poznała nie tylko język wysokoniemiecki, ale także codzienny język używany w Niemczech.
Uwielbia kulturę bawarską i samą Bawarię. Interesuje ją literatura niemiecka i poznawanie niemieckiej kultury. W wolnych chwilach uprawia nordic walking i spędza czas z rodziną na uprawianiu sportu.
Jako lektor potrafi w ciekawy sposób wprowadzać uczniów w tajniki języka niemieckiego.

lektor język niemieckiAneta Popowski (uczy dzieci, młodzież, dorosłych):

Choć urodzona w Warszawie, to posiada obywatelstwo niemieckie, jako że dużą część swego życia spędziła w Niemczech, a dokładnie w miejscowości Paderborn, gdzie ukończyła szkołę średnią, a także studiowała matematykę i fizykę na kierunku nauczycielskim.
Od 10 lat mieszka w Polsce i pracuje jako lektor języka niemieckiego. Jest osobą bezpośrednią i otwartą, te cechy sprawiają, że jej lekcje są lubiane, a przy tym skuteczne.
Czas wolny przeznacza na podróżowanie, a także spacery z psami, których jest miłośniczką

telefon do szkoły angielskiego w ząbkachi Zadzwoń

606 626 654
Wypełnij, a my oddzwonimy

Imię i nazwisko*:


telefon*:


określ temat:


email*:


Przepisz kod*:

* pola są wymagane
szkoła angielskiego ząbki Odwiedziło nas 680048 Gości     dziś 55    Gości na stronie 1    © 2009-2021 English Way School - angielski ząbki     Design: www.projektowanie-www.pl

Polityka prywatności i cookies     RODO