Lektorzy szkoły językowej   Lektorzy

Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele języków obcych, przygotowani merytorycznie do prowadzenia zajęć na różnych poziomach.

Do pracy w English Way School podchodzą z entuzjazmem i pasją, oferując słuchaczom swą wiedzę i umiejętności.

Zawsze możesz się do nich zwrócić ze swoim problemem. Jeśli czegoś nie zrozumiałeś, chętnie wytłumaczą Ci wszystko ponownie, omówią trudne zagadnienie, powtórzą materiał i przygotują dodatkowe ćwiczenia.

Przedstawiamy niektórych z nich:

Język angielski

lektor język angielskiPrzemek Orłowski (uczy młodzież, dorosłych):

"Języki obce to moja prawdziwa pasja. W pracy lektora najbardziej cenię sobie kontakty z ludźmi, wspólne odkrywanie tajników języka. Od niedawna jestem magistrem amerykanistyki. Skończyłem też anglistykę i studia śródziemnomorskie. Poza tym posiadam certyfikat znajomości języka greckiego na trzecim poziomie. W wolnych chwilach lubię czytać książki, słuchać muzyki i uprawiać sport. Moje największe marzenie to rozciągnięcie dnia o kilka godzin, żeby móc realizować wszystkie pasje i ... wysypiać się :)"

lektor język angielskiAleksandra Czarnocka (prowadzi zajęcia z młodzieżą i dorosłymi):

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu. Uczy języka angielskiego od ponad 15 lat. Posiada doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą jak również z dorosłymi. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania.
Jest osobą bardzo energetyczną, komunikatywną i otwartą. Zajęcia prowadzi w sposób dynamiczny, elastycznie dopasowując metody nauczania do indywidualnych potrzeb swoich uczniów. Nie spocznie, dopóki nie wyjaśni prezentowanych zagadnień gramatycznych tak, żeby wszyscy Słuchacze nie mieli najmniejszych wątpliwości, kiedy i jak je stosować ;-)
Stale pogłębia wiedzę z dziedziny lingwistyki.
Nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Bardzo lubi dobre kino. Do poduszki czyta - kilka książek jednocześnie - w zależności od nastroju. Od lat praktykuje jogę.lektor język angielski Vibhor Uniyal (uczy dzieci, młodzież i dorosłych, również Business English):

Vibhor jest Brytyjczykiem.

Vibhor jest Brytyjczykiem z Londynu.
Ukończył studia na Wydziale Handlu i Zarządzenia na Uniwersytecie MIddlesex.
Zdobył bogate doświadczenie zawodowe w działach marketingu, sprzedaży, szkoleń i komunikacji wewnętrznej w londyńskich firmach różnych branż. Biznes, jak twierdzi, jest jego pasją.
Uzyskał certyfikaty TOEFL, ILETS oraz TEFL - ten ostatni uprawnia Vibhora do nauczania języka angielskiego jako języka obcego na całym świecie.
Jeszcze w Anglii zdobył doświadczenie w nauczaniu, które z powodzeniem i ogromną satysfakcją wykorzystuje w warunkach polskich.
W naszej szkole prowadzi uwielbiane przez wszystkich zajęcia konwersacyjne na każdym poziomie: dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


lektor język angielskiIrina Zdrzalik (uczy u nas języka angielskiego na wszystkich poziomach, zarówno dorosłych, jak młodzież i dzieci):

Ukończyła filologię angielską na Wydziale Języków Obcych Państwowego Uniwersytetu w Charkowie, a także Studia Podyplomowe Handel Zagraniczny na Uniwersytecie Gdańskim, zna język biznesu z własnej praktyki zawodowej, a także egzaminy biznesowe LCCI, oraz popularne egzaminy językowe takiego jak: FCE, CAE, CPE, Toeic, Toefl, IELTS.
Ma również doświadczenie w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego i matury.
Prowadzi szkolenia im-company, w tym dla kadry zarządzającej.
Pasjonuje ją fitness, jogging - aktywnie spędza wolny czas dbając o kondycję fizyczną.
Kocha opiekować się zwierzętami. Szczęśliwa posiadaczka dwóch piesków. Uwielbia podróżować zwłaszcza do ciepłych, egzotycznych krajów.


lektor język angielskiAdrianna Niesłuchowska (uczy u nas języka angielskiego):

Ukończyła Kolegium Nauczycielskie w Ciechanowie, a następnie uzupełniła kwalifikacje podczas studiów magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego. Lubi uczyć dzieci i młodzież, ma w tym praktykę, nie tylko w szkole, ale również w przedszkolu.
W wolnym czasie uwielbia jeździć na rolkach, jest to jej prawdziwa pasja. Kocha także podróże, jest miłośniczką czworonogów, zwłaszcza psów i królików.
Ma duże poczucie humoru, które jest nieodzowne w zawodzie nauczyciela, jest osobą energiczną i komunikatywną.
Jest również fanką czterech kółek, prowadzenie samochodu sprawia jej dużą frajdę.


lektor język angielskiKarolina Malinowska (prowadzi zajęcia z dziećmi):

Jest licencjonowaną lektorką metody Teddy Eddie - uczy angielskiego grupy dzieci od lat 2 do 7. Mali kursanci lubią ją za uśmiech i miły sposób bycia, przez metodyka natomiast jest ceniona za sumienność i doskonałe przygotowanie do każdych zajęć.
Prowadzi też zajęcia z języka hiszpańskiego. Hiszpania to miejsce, do którego lubi wracać podczas wakacji, kocha hiszpańskie słońce i morze. Wolny czas spędza chętnie z przyjaciółmi i rodziną.

Język niemiecki

lektor język niemieckiMarta Gerszberg-Grudzińska (uczy dzieci, młodzież, dorosłych):

Ukończyła germanistykę i socjologię na Uniwersytecie Juliusa-Maximiliansa w Würzburgu. Podczas studiów poznała nie tylko język wysokoniemiecki, ale także codzienny język używany w Niemczech.
Uwielbia kulturę bawarską i samą Bawarię. Interesuje ją literatura niemiecka i poznawanie niemieckiej kultury. W wolnych chwilach uprawia nordic walking i spędza czas z rodziną na uprawianiu sportu.
Jako lektor potrafi w ciekawy sposób wprowadzać uczniów w tajniki języka niemieckiego.

lektor język niemieckiAneta Popowski (uczy dzieci, młodzież, dorosłych):

Choć urodzona w Warszawie, to posiada obywatelstwo niemieckie, jako że dużą część swego życia spędziła w Niemczech, a dokładnie w miejscowości Paderborn, gdzie ukończyła szkołę średnią, a także studiowała matematykę i fizykę na kierunku nauczycielskim.
Od 10 lat mieszka w Polsce i pracuje jako lektor języka niemieckiego. Jest osobą bezpośrednią i otwartą, te cechy sprawiają, że jej lekcje są lubiane, a przy tym skuteczne.
Czas wolny przeznacza na podróżowanie, a także spacery z psami, których jest miłośniczką

Język hiszpański

lektor język hiszpańskiTomasz Kuszczyk (uczy wszystkie grupy wiekow):

Ukończył filologię hiszpańską w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych w Łodzi. Obecnie poszerza kwalifikacje zawodowe na kursie pedagogicznym dla nauczycieli języka hiszpańskiego.
Spędził trzy lata w Madrycie pracując i doskonaląc język hiszpański. Podróżował po całym Półwyspie Iberyjskim poznając kulturę i obyczaje tego słonecznego kraju.
Dużo czasu spędza ze swoim małym synkiem, co daje mu dużo satysfakcji. W wolnym czasie lubi oglądać filmy i gotować oraz piec ciasta.

lektor język hiszpański Guillermo Alvarez (uczy dorosłych, młodzież):

Rodowity Hiszpan, pochodzi z Cadiz z regionu Andaluzji. Od roku mieszka w Polsce, uczy hiszpańskiego jako native speaker tego pięknego języka.
Zawodowo zajmuje się programowaniem, zwłaszcza gier komputerowych i sprawdzaniem ich poprawności pod względem językowym.
W czasie wolnym także lubi grać, oraz oglądać filmy. Jego ogromną pasją są podróże. Ogromne wrażenie zrobiła na nim Argentyna jako kraj wielu kontrastów.
Nie mówi po polsku, a więc doskonale motywuje na zajęciach do używania kastylijskiej mowy.

Język włoski

lektor język włoskiAlina Kruszewska:

Absolwentka filologii włoskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Uczy wszystkie grupy wiekowe i na każdym poziomie. Zajmuje się również tłumaczeniami.
Kilka razy do roku jeździ do Włoch, kocha Rzym, w szczególności malowniczą dzielnicę Zatybrze, gdzie wciąż można spotkać starych mieszkańców Wiecznego Miasta.
Włochy to dla niej kraj, który oferuje wiele i dla każdego: wyjazdy na narty w Dolomity, nadmorski wypoczynek na Sycylii i wino w Toskanii.

telefon do szkoły angielskiego w ząbkachi Zadzwoń

606 626 747
Wypełnij, a my oddzwonimy

Imię i nazwisko*:


telefon*:


email:


Przepisz kod*:

* pola są wymagane
szkoła angielskiego ząbki Odwiedziło nas 602492 Gości     dziś 202    Gości na stronie 1    © 2009-2019 English Way School - angielski ząbki     Design: www.projektowanie-www.pl

Polityka prywatności i cookies     RODO