Aktualności szkoły językowej   Aktualności

2018.08.07 - Zmiana adresu szkołyMiło nam Państwa poinformować, że od września English Way School funkcjonuje w nowej siedzibie przy ul. Kopernika 36, nieopodal Szkoły Podstawowej nr 3, w samym środku ul. Powstańców.

Zapraszamy dzieci z młodszych klas podstawówki na zajęcia angielskiego IDEALNIE dopasowane do planu ich lekcji w szkole - przyprowadzamy dzieci, to tylko 3 minuty drogi do nas :-)

Nasza nowa siedziba to wolnostojący budynek, z ogrodem, w całości przeznaczony na szkołę i dostosowany do potrzeb kursantów.

Jesteśmy szkołą partnerską National Geographic Learning i w nauczaniu wykorzystujemy doskonałe materieły, specjalnie przeznaczone dla szkół językowych i nastawione na komunikację.

Integralną częścią kursu są zajęcia z wykorzstaniem multimediów - monitor interaktywny z orpogramowaniem edukacyjnym sprawia, że zarówno dzieci, jak i dorośli uwielbiają tel lekcje i są bardzo zaangażowani, co przekłada się na wyniki.

Jesteśmy Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie - najlepszej w Polsce metody nauki angielskiego dzieci w wieku 2-7 lat.

Prowadzimy także kursy dla dorosłych i młodzieży (w tym przygotowujące do egzaminu 8-klasisty i matury).

Ogromnym powodzeniem cieszą się konwersacje z native speakerem - to 100% angielskiego w atrakcyjnej formie.

Dowiedz się więcej, dzwoniąc pod nr 606 626 747 lub pisząc do nas: kontakt@englishway-szkola.pl

Przeglądaj inne aktualności.

telefon do szkoły angielskiego w ząbkachi Zadzwoń

606 626 654
Wypełnij, a my oddzwonimy

Imię i nazwisko*:


telefon*:


określ temat:


email*:


Przepisz kod*:

* pola są wymagane
szkoła angielskiego ząbki Odwiedziło nas 667741 Gości     dziś 97    Gości na stronie 1    © 2009-2020 English Way School - angielski ząbki     Design: www.projektowanie-www.pl

Polityka prywatności i cookies     RODO