Aktualności szkoły językowej   Aktualności

2018.10.11 - Największy Festiwal Dyni w Ząbkach🎃 Pumpkin Harvest Contest - weź udział w konkursie na najpiękniejszą dynię.

Zasady są proste:

🎃 Powycinaj fantazyjnie, pomaluj lub ozdób, jak chcesz swoją dynię, a następnie pochwal się nam swoim pięknym warzywem.

🎃 Przynieś swoje dyniowe arcydzieło do English Way School, umieścimy je na wystawie w ogrodzie, albo przyślij nam fotografię swojej pracy - zdjęcia wszystkich dyń opublikujemy na naszym fanpage'u, a autorzy trzech prac, które zbiorą najwięcej lajków otrzymają nagrody!

🍁 Dynie bądź ich zdjęcia przyjmujemy od poniedziałku 22 października do piątku 26 października przy ul. Kopernika 36 w Ząbkach lub (zdjęcia prac) na maila:
kontakt@englishway-szkola.pl

🍁 Zdjęcia wszystkich dzieł Wielkiego Festiwalu Dyni publikujemy w dniu 27 października i aż do 31 padziernika do godz.18.00 trwa głosowanie na najpięknięjszą dynię, po którym ogłaszamy zwycięzców - pierwsze, drugie i trzecie miejsce!

🍁 Nagrody czekają do odbioru przy ul. Kopernika 36 w Ząbkach już od 31 października o godz. 18.30 - będziemy się kontaktować ze zwycięzcami :-)

🍁 Zapraszamy do konkursu! 🍁
🍁🍁🍁 Czekają nagrody o wartości 100 zl - I miejsce, 50 zl - II i III miejsce :-) 🍁🍁

Przeglądaj inne aktualności.

telefon do szkoły angielskiego w ząbkachi Zadzwoń

606 626 654
Wypełnij, a my oddzwonimy

Imię i nazwisko*:


telefon*:


określ temat:


email*:


Przepisz kod*:

* pola są wymagane
szkoła angielskiego ząbki Odwiedziło nas 680039 Gości     dziś 46    Gości na stronie 1    © 2009-2021 English Way School - angielski ząbki     Design: www.projektowanie-www.pl

Polityka prywatności i cookies     RODO