Obozy językowe w szkole językowej   Obozy językowe

Obozy w Polsce

English Way School współpracuje z firmą Mówiący Kij w zakresie organizacji obozów językowych, połączone pasja i doświadczenie obu firm pozwalają zaproponować Państwu fantastyczny wypoczynek dla dzieci i młodzieży, połączony z nauką angielskiego w atrakcyjnej formie.W tym roku zapraszamy dzieci i młodzież na 10 wspaniałych dni nad jeziorem, gwarantujemy doskonałą zabawę, dużo ruchu i atrakcji, codzienny kontakt z angielskim w przyjemnnej formie, całodzienny kontakt z native spekarem podczas gier i zabaw. Profesjonalną i troskliwą opiekę podczas zajęć zapewniają pedagodzy z naszej szkoły.

Dla naszych Słuchaczy mamy promocję - 50 zł taniej!

Chętni na obóż angielsko-aktywny, mogą się rejestrować poprzez stronę organizatora:Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8-16 lat!

Nudzie mówimy stanowcze NIE!

Obozy w Anglii

Nawiązaliśmy współpracę z dwoma ośrodkami z Londynu i Ascot. Więcej informacji na temat możliwości nauki i wypoczynku w Anglii opublikujemy wkrótce.

telefon do szkoły angielskiego w ząbkachi Zadzwoń

606 626 654
Wypełnij, a my oddzwonimy

Imię i nazwisko*:


telefon*:


email*:


Przepisz kod*:

* pola są wymagane
szkoła angielskiego ząbki Odwiedziło nas 647656 Gości     dziś 81    Gości na stronie 1    © 2009-2020 English Way School - angielski ząbki     Design: www.projektowanie-www.pl

Polityka prywatności i cookies     RODO