O szkole językowej   Co możemy dla Ciebie zrobić?

Skuteczna nauka języków obcych i matematyki

Centrum językowo-edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Angielski * Hiszpański * Matematyka


Dlaczego otworzyłam szkołę językową?

o szkole angielskiego ząbki

Nazywam się Izabela Czyżewska - jestem anglistką, pedagogiem i założycielką English Way School. Uczyłam angielskiego na wszystkich poziomach, rozwijając swój warsztat, a grono uczniów rosło.

Od 2009 z zespołem lektorów i native speakerów tworzymy miejsce przyciągające rzesze Słuchaczy, ich liczba rośnie, polecają nas, co jest źródłem satysfakcji i nagrodą za pracę.

Rozwijamy się nieustannie - używamy nowoczesnych technologii, podnosimy kwalifikacje, inwestujemy w licencjonowane metody.

W 2019 zrobiliśmy kolejny krok - jesteśmy Centrum Edukacyjnym - oferujemy też naukę matematyki i programowania.

Nasz sukces, to Państwa sukces!

Zobacz cennik   Dowiedz się więcej

Czym nasze centrum różni się od innych?

W ciągu 10 lat stworzyliśmy niesamowity zespół lektorów, oraz native speakerów. Zostaliśmy za to niejednokrotnie docenieni przez rodziców oraz dyrektorów placówek, w których organizujemy nasze zajęcia.

Jako jedyna szkoła w Ząbkach i okolicy prowadzimy kursy w systemie dualnym - jedne zajęcia są z polskim lektorem, a drugie z native speakerem. Wiemy, że to najskuteczniejsza droga do komunikacji i daje wymierne efekty.

Posiadamy nowoczesny sprzęt m. in. monitory interaktywne oraz tablety, dzięki którym dzieci łączą naukę z zabawą.

Wyróżnia nas precyzyjne poziomowanie - dzięki wykonywaniu placement testów mamy pewność, że uczeń trafi do odpowiedniej grupy.

Przygotowujemy dzieci i młodzież do prestiżowych egzaminów Cambridge, aby ułatwić im drogę w dostaniu się na upragnioną uczelnię oraz zdobyciu dobrze płatnej pracy.

Zobacz cennik   Dowiedz się więcej

Jakie są największe korzyści dla Twojego dziecka?

angielski ząbki

 • Pewna przyszłość językową
 • Zdane wszystkie egzaminy na 5
 • Efektywne uczenie się
 • Spełnia swoje cele
 • Dobra szkoła i praca
 • Mniej stresu


Zobacz cennik   Dowiedz się więcej

Co dokładnie możemy zrobić dla Twojej pociechy? Zobacz dalej

szkoła angielskiego ząbki

Angielski dla dzieci 2-7 lat
Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Największą zaletą jest to, że dzieci zaczynają mówić po angielsku już po pierwszych zajęciach.

Angielski dla dzieci 8+
Przygotowanie do egzaminów:

 • Egzamin VIII-klasisty - to intensywny i skuteczny kurs utrwalający wiadomości i uczący strategii egzaminacyjnych
 • Matura - kompletne repetytorium i przygotowanie do zdawania rozszerzenia
 • B2 First (FCE) - przygotowanie do certyfikatu Cambridge, uznawanego na całym świecie i przez pracodawców
Dla dzieci powyżej 7-tego roku życia zaplanowaliśmy w ścieżce rozwoju kurs opracowany przez językowych specjalistów, który jest nie tylko bogaty merytorycznie, ale również urozmaicony dzięki autorskim aplikacjom, grom i platformom multimedialnym. Po ukończeniu rocznego kursu dzieci przystępują do niezależnego egzaminu językowego organizowanego przez Uniwersytet Cambridge.

Największą korzyścią tych metod, jest wyróżnienie prestiżowymi certyfikatami oraz umiejętności, które gwarantują zdanie wszystkich ważnych, szkolnych egzaminów i dostanie się na studia.

Szybka nauka języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski i inne) dla dorosłych - poznaj magię blended learning
Chcesz odświeżyć swój angielski? Rozpocząć naukę języka od nowa? A może podrasować swoje umiejętności i czuć się swobodnie na wakacjach za granicą?

Dla dorosłych przygotowaliśmy autorską metodę blended learning. To pełna swoboda nauki i gwarancja efektu:

 • Nie musisz wybierać jednego kursu. Sprawdzasz różne formy nauki i pozostajesz przy takim, który jest najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb
 • Możesz się uczyć z filologiem, native speakerem, a także w domu przez platformę e-learningową
 • Dostajesz plan kształcenia wraz z teczką rozwoju
Niemiecki - kurs przygotowujący do egzaminów w Goethe Institut
Egzaminy Goethe-Institut są cenione na całym świecie, a powiązane z nimi certyfikaty uznawane przez instytucje edukacyjne oraz pracodawców.

Goethe Zertifikat A1: Fit in Deutsch 1
dla dzieci i młodzieży od 10 do 16 lat

Goethe Zertifikat A1: Start Deutsch 1
dla dorosłych i młodzieży od 16 lat

Goethe Zertifikat A2: Fit in Deutsch 2
dla dzieci i młodzieży od 10 do 16 lat

Goethe-Zertifikat A2
dla dorosłych i młodzieży od 16 lat

Goethe Zertifikat B1
dla dorosłych i młodzieży od 16 lat

Goethe Zertifikat B2
dla dorosłych i młodzieży od 16 lat

Kurs przeznaczony jest dla osób zamierzających przystąpić do egzaminu ZD.

Celem kursu jest kompleksowe przygotowanie do egzaminu ZD (Zertifikat Deutsch). Podczas zajęć Kursanci poznają i utrwalają wszystkie techniki egzaminacyjne, rozszerzają słownictwo stosując je w różnych formach komunikacji, utrwalają struktury gramatyczne w ich aktywnym zastosowaniu w komunikacji, zwracają uwagę na poprawność gramatyczną i stylistyczną wypowiedzi ustnych i pisemnych. Kursanci doskonalą techniki egzaminacyjne na podstawie autentycznych testów z poprzednich lat oraz dodatkowych materiałów wspierających naukę. Kursanci są pod stałą kontrolą postępów i są na bieżąco oceniani. W trakcie kursu przeprowadzany jest bezpłatny egzamin próbny.

Hiszpański dla dzieci 5-13 lat
Colorín Colorado to metoda zrodzona z połączenia pasji i doświadczenia. Założycielka, Dorota Nieto-Kuczyńska jest filologiem, autorką 3 poziomów podręcznika Arcoíris, ma za sobą 15 lat pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Największą korzyścią jest to, że dzieci są zanurzone w język hiszpański od pierwszej lekcji. Wiele słów jest wprowadzanych systematycznie, kładzie się nacisk na powtórki przez co dzieci robią szybki postęp.

Zajęcia z matematyki i programowania dla dzieci 4-14 lat
Matplaneta to miejsce, w którym świeże i kreatywne umysły dzieci dostają wyzwania, które w zorganizowany i ustrukturyzowany sposób pozwalają im się rozwijać.

Dzieci uczą się matematyki i logiki, ale nie w sposób szkolny - poznają je przez rozwiązywanie problemów, doświadczając tego, że te dwie nauki są właśnie po to - aby rozwiązywać problemy. W szkole dzieci często uczą się na sucho, nie mając odniesienia do rzeczywistej sytuacji, co powoduje, że taka nauka sprawia im trudności.

Największą korzyścią jest to, że dzieci szybko zaczynają kochać matematykę i lepiej się uczyć.

Zobacz cennik   Dowiedz się więcej

Co jeszcze warto wiedzieć?

 • Każdego roku organizujemy letnie i zimowe campy języka dla dzieci i młodzieży - więcej informacji znajdziesz tutaj www.langactive.pl
 • Każdego roku organizujemy także letnie warsztaty językowe i edukacyjne dla dzieci
 • Organizujemy zajęcia dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 (ul. Kościelna 2 w Ząbkach) w czasie ich pobytu w świetlicy - odbierzemy Twoje dziecko, zaprowadzimy na zajęcia angielskiego i Matplanety, a potem odprowadzimy je do szkoły


Zobacz cennik   Dowiedz się więcej

Zapisy i informacje:

telefon do szkoły angielskiego w ząbkachi Zadzwoń

606 626 654
Wypełnij, a my oddzwonimy

Imię i nazwisko*:


telefon*:


określ temat:


email*:


Przepisz kod*:

* pola są wymagane
szkoła angielskiego ząbki Odwiedziło nas 686714 Gości     dziś 102    Gości na stronie 1    © 2009-2021 English Way School - angielski ząbki     Design: www.projektowanie-www.pl

Polityka prywatności i cookies     RODO