O szkole językowej   O szkole

Zapraszamy do English Way School - doskonałym miejscu do nauki języków obcych

o szkole angielskiego ząbki

Witam Państwa w mojej szkole. Nazywam się Izabela Czyżewska i jestem założycielką i właścicielką szkoły języków obcych English Way School. Jestem nauczycielką i lektorką angielskiego od wielu, wielu lat, magistrem pedagogiki i osobą o wielu pasjach i umiejętnościach.

W trakcie swojej kariery zawodowej uczyłam języka na wszystkich poziomach - począwszy od dwuletnich maluchów, przez szkołę podstawową, gimnazjum, liceum i uczelnie wyższe (Szkoła Nauk Ścisłych oraz Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości).

Pracowałam również jako tłumacz wykonując zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne podczas konferencji naukowych w Polsce i za granicą. Prowadziłam szkolenia w firmach i lektoraty w warszawskich szkołach językowych.

Język angielski doskonaliłam także podczas paromiesięcznego pobytu i pracy w Londynie, a jeszcze wcześniej jako opiekunka do dziecka w rodzinie amerykańskiej w Niemczech.

Moje prywatne zainteresowania związane z podróżami, w tym podczas wielokrotnych naukowych objazdów historycznych po Bliskim Wschodzie również przyczyniły się do pogłębienia znajomości języka.

W latach 1991-2000 publikowałam artykuły w pismach poświęconych problematyce pedagogicznej: "Życie Szkoły" i "Edukacja i Dialog".

W tym czasie współpracowałam również regularnie z miesięcznikiem społeczno-pedagogicznym "Nowa Szkoła" - prowadząc w nim własną rubrykę (lekcje języka angielskiego).

Dlaczego otworzyłam szkołę językową?

Przede wszystkim - moją pasją jest język angielski i kultura brytyjska, istotny w pracy jest dla mnie kontakt z ludźmi, z młodzieżą i dzielenie się moją wiedzą - nauczanie jest tym, co robię "od zawsze" i co lubię robić.

W moim życiu zawodowym pojawił się moment, że miałam więcej chętnych do nauczania niż byłam w stanie przyjąć i wtedy, pragnąc podzielić się moim doświadczeniem, zdecydowałam się na założenie szkoły.

Po paru latach ciężkiej, ale i satysfakcjonującej pracy udało mi się stworzyć miejsce, do którego moi Słuchacze wracają, miejsce które polecają znajomym- to dla mnie najwyższy wyraz uznania. Nie udałoby się to bez lektorów - zespołu, który tworzyłam przez ten czas - szkoła to bowiem nie tylko budynek i wyposażenie, tworzą ją ludzie, zarówno nauczyciele, jak i uczniowie. Niemniej jednak, zdaję sobie sprawę z istoty komfortu nauki i otoczenia, w którym się ona odbywa, dlatego moja placówka to miejsce z klimatem - w końcu to English Way School. Starannie wybrałam również lokalizację szkoły - drobiazgi, jak choćby obszerny parking, czy bliskość komunikacji miejskiej są przecież istotne.

Dowodem na to, iż obrałam słuszny kierunek rozwoju firmy, jaką jest moja szkoła, jest również to, że nawiązałam owocną, długotrwałą współpracę z placówkami edukacyjnymi i firmami.

Wciąż rozwijam to miejsce, aby English Way School było najlepszą szkołą językową w okolicy, Państwa sukces w opanowaniu języka obcego jest bowiem jednocześnie moim sukcesem, dlatego wszystkie uwagi, a zwłaszcza krytyczne, są dla mnie cenne.

Robię wszystko, aby motto English Way School:

NASZĄ MISJĄ JEST SKUTECZNA NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH!

było hasłem pełnym treści i ziściło się w praktyce.

O szkole

Główna siedziba naszej szkoły i biuro mieści się przy ul . Kopernika 36.

angielski ząbki

Godziny otwarcia Biura Obsługi Słuchacza:
poniedziałek i wtorek g. 10.00-18.00
środa i czwartek g. 12.00-20.00
piątek nieczynne - kontakt telefoniczny 606 626 747

Istnieje możliwość telefonicznego umówienia się w innym terminie pod nr tel. 606 626 747

Do dyspozycji słuchaczy jest kilka obszernych, przestronnych i cichych sal dydaktycznych, w których nauka staje się odpoczynkiem i przyjemnością codziennego dnia.

angielski

Na dzieci najmłodsze czeka przestronne i kolorowe pomieszczenie stymulujące do poznawania języka poprzez ruch i zabawę. Zostało wyposażone w piłki do siedzenia dla dzieci, które niezmiernie pomagają najmłodszym w koncentracji, pomagają dzieciom ruchliwym skupić się na lekcji, a dla wszystkich są atrakcją i urozmaiceniem.

angielski ząbki

METODY NAUCZANIA

Metodę nauczania dobieramy do potrzeb ucznia, kładąc główny nacisk na komunikacyjną funkcję języka.

Naszym atutem są małe grupy (3-8 osób) - aby skutecznie nauczać w English Way School.

Prowadzimy również lekcje indywidualne, a także pół-indywidualne dla dwóch osób. Taka nauka odznacza się dużą efektywnością i szybko daje pozytywne rezultaty.

angielski

Wszyscy lektorzy zatrudnieni w English Way School posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne i pedagogiczne do pracy z poszczególnymi grupami wiekowymi. Prócz tego mają co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe.

Staramy się urozmaicać zajęcia stosując zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne środki oraz pomoce dydaktyczne. Przyjazna atmosfera i życzliwe podejście lektorów pomagają przełamać naturalne bariery i obawę przed mówieniem w obcym języku. Dbamy przy tym o poprawność leksykalno-gramatyczną.

angielski

Regularnie prowadzona ocena postępu w nauce pozwala pełniej skoncentrować się na materiale, który wymaga powtórzenia bądź dalszych ćwiczeń.

Na zajęciach korzystamy ze sprawdzonych podręczników i ćwiczeń (w tym zakresie współpracujemy głównie z wydawnictwem Oxford University Press), dostarczamy dodatkowe materiały niezbędne podczas lekcji.

NASZA OFERTA
 • indywidualne oraz grupowe zajęcia z języków obcych
 • korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych (przygotowanie do egz. gimnazjalnego i matury)
 • kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego matury, egzaminów uniwersyteckich oraz egzaminów British Council (FCE, CAE, CPE, Toeic, IELTC itd.)
 • kursy dla firm i klientów biznesowych
 • tłumaczenia

ZAPEWNIAMY
 • dostosowanie programu, metod i środków dydaktycznych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań słuchacza
 • profesjonalną i przyjazną kadrę
 • bezstresową i ciekawą naukę języka
 • różnorodne materiały dydaktyczne
 • regularną ocenę postępów w nauce
 • najlepsze ceny w Ząbkach i specjalne rabaty

CO NAS WYRÓŻNIA?
 • małe grupy (3-8 osób), wysoka jakość
 • jako jedyna szkoła w okolicy prowadzimy kursy w systemie dualnym: jedne zajęcia z polskim lektorem, drugie z native speakerem.
 • uczymy dzieci już od drugiego roku życia - jesteśmy akredytowanym centrum metody Teddy Eddie
 • na rynku lokalnym prezentujemy najbogatszą i najbardziej profesjonalną ofertę szkoleniową
 • jesteśmy wszechstronni i profesjonalni: prowadzimy zajęcia w każdej grupie wiekowej, klientów prywatnych, instytucjonalnych i biznesowych.

DLACZEGO WYBIERAMY ENGLISH WAY SCHOOL ?

Nasze rekomendacje to:
 • Pozytywne opinie dyrektorów placówek, w których odbywają się zajęcia organizowane przez naszą firmę
 • Stali klienci to 70% naszych uczniów, oni kontynuują naukę w English Way School i polecają nas rodzinie i znajomym
 • Coroczny wzrost liczby osób dołączających do grona naszych słuchaczy
 • Pozytywne wyniki ankiet przeprowadzanych pod koniec kursu wśród naszych słuchaczy
 • Systematyczne rozszerzanie działalności o współpracę z nowymi szkołami i firmami
 • Rozsądne ceny za doskonałą jakość

NASZĄ MISJĄ JEST SKUTECZNA NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH!

Zapraszamy!

telefon do szkoły angielskiego w ząbkachi Zadzwoń

606 626 747
Wypełnij, a my oddzwonimy

Imię i nazwisko*:


telefon*:


email:


Przepisz kod*:

* pola są wymagane
szkoła angielskiego ząbki Odwiedziło nas 602445 Gości     dziś 155    Gości na stronie 3    © 2009-2019 English Way School - angielski ząbki     Design: www.projektowanie-www.pl

Polityka prywatności i cookies     RODO