Opinie o szkole językowej   Opinie
Gorąco polecam szkołę. Tu nauczyciele wiedzą jak mówić do dzieci, żeby słuchały, jak uczyć je aby wchłaniały wiedzę. Moje dziecko chętnie uczęszcza na zajęcia na których nauka połączona jest z zabawą.

Beata M.Na zajęcia z angielskiego chodziłam przez 3 lata i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Zajęcia z native speaker to nauka przez zabawę, są zawsze ciekawie, profesjonalnie i zabawnie poprowadzone.
Właścicielka Pani Izabela jest otwarta na sugestie uczestników kursu, zawsze reaguje na sygnały jeśli coś nie jest nie tak jak być powinno.
Gdy podejmę decyzję o kontynuacji nauki, oczywiście wrócę do English Way School!

Barbara MisztaMoje dziecko w ubiegłym roku szkolnym uczestniczyło w zajęciach prowadzonych przez państwa szkołę, przygotowujących do egzaminu 6- klasisty i z native speakerem . Chciałam bardzo podziękować i powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć prowadzonych przez państwa. Julia z radością biegała na zajęcia do pana Wika ( nie wiem czy poprawnie napisałam😣) , bardzo dobrze napisała test na zakończenie 6 klasy. Zajęcia z native speakerem będziemy z przyjemnością kontynuować w tym roku. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Zadowolony rodzicSerdecznie polecamy obóz w Urlach. Bliska odległość nie pozwoliła zmęczyć się podczas dojazdu, a doskonale odpocząć dzieciom zaraz po trudach roku szkolnego. Był czas na odpoczynek oraz zabawy i zajęcia sportowe. Nasze dziecko wróciło bardzo zadowolone, nawiązało nowe znajomości.

Obecność rówieśników, którzy rozmawiają płynnie w kilku językach, nie tylko po polsku i angielsku J oraz ciekawe i pomysłowe zajęcia zdopingowały naszego syna do dodatkowej nauki j. angielskiego od września, także poza systemem szkolnym.

Pozdrawiam Magdalena Mazurkiewicz
referencje Dodaj opinię


Osoba wystawiająca opinię*:


Opinia*:


Przepisz kod*:

* pola są wymagane
szkoła angielskiego ząbki Odwiedziło nas 680007 Gości     dziś 14    Gości na stronie 2    © 2009-2021 English Way School - angielski ząbki     Design: www.projektowanie-www.pl

Polityka prywatności i cookies     RODO