Campy językowe

Zapraszamy naszych Słuchaczy na wyjątkowy wyjazd językowy - LangActive Camps - wyłącznego organizatora obozów z programem National Geograhpic Learning.

CO WYRÓŻNIA NASZ CAMP OD INNYCH OFERT:
 • Kontakt z native speakerami 24h na dobę - to Nativi prowadzą aktywnie zajęcia przez cały camp i porozumiewają się z dziećmi w języku angielskim - Nasz camp to aż 130h obcowania z językiem! Gwarantujemy pozbycie się bariery językowej!
 • Każdy lektor ma pod swoimi skrzydłami zaledwie 5-6 dzieci a nie 15 jak na innych obozach
 • Współpracujemy ze szkołą w Senegalu - tamtejsze dzieciaki nie mogą już się doczekać naszych telekonferencji SKYPE, wymiany wiedzy i tworzenia wspólnego projektu! Pokazujemy dzieciom jak na prawdę wygląda świat i inna kultura - "na żywo" a nie na kartkach podręcznika.
 • Dzieci dobierają sobie zajęcia zgodnie z własnymi zainteresowaniami (3 ścieżki tematyczne do wyboru)
 • Wiemy, że każde dziecko ma inną wiedzę i zdolności językowe dlatego dla każdego uczestnika campu tworzymy indywidualne cele - mierzalne i osiągalne, które sprawiają dziecku przyjemność i nie powodują stresu przed porażką.
 • Dzięki zajęciom z autorozwoju i międzynarodowemu projektowi wyrównywania szans uczymy się wrażliwości na drugiego człowieka, szacunku i tolerancji.
 • Jesteśmy jedynym oficjalnym partnerem National Geographic Learning w Polsce -NGL obdarzył na zaufaniem stając się naszym partnerem programowym

TERMINY:
22.07.2018 - 31.07. 2018 - turnus 1
31.07.2018 - 9.08.2018 - turnus 2
9.08.2018 - 18.08.2018 - turnus 3CENNIK:

KOSZT 10 DNIOWEGO CAMPU to:
2199 (rezerwacja w terminie 1 marca - 30 czerwca 2018)

Cena campu zawiera:
 • 9 noclegów w pokojach 2-3 osobowych
 • pełne wyżywienie (5 posiłków dziennie, nieograniczony dostęp do napojów i przekąsek dla głodomorów)
 • 10 dni zajęć językowych po min 7 godzin dziennie w postaci projektów, wyzwań, konwersacji, gier i zabaw
 • Kontakt w sytuacjach codziennych z Nativami 8:30-22:00 (na każdego lektora polskiego przypada 2 nativów)
 • zestaw materiałów National Geographic Learning (podręczniki + dodatki) i LangActive pack
 • opiekę wykwalifikowanych opiekunów
 • bilety wstępu do wszystkich atrakcji
 • transport lokalny
 • ubezpieczenie NNW

PROGRAM CAMPU

Campy językowe LangActive zostały stworzone z myślą o dzieciakach ciekawych świata, które czują ciągły niedosyt, lubią eksplorowanie, nie boją się nowych wyzwań i są otwarte na nowe możliwości.

PROGRAM MULTIKULTUROWY

PROJEKT AFRYKA - POZNAJEMY AUTENTYCZNE DZIECI I TWORZYMY Z NIMI MIĘDZYNARODOWY PROJEKT

Native speakerzy z przeróżnych zakątków świata stanowią 70% naszej kadry.
Kładziemy duży nacisk na różnorodne akcenty i doświadczenia kulturowe. Wychodzimy poza granice zwyczajności i dowiadujemy się, że świat jest ciekawy, inny i piękny.

Nie chcemy aby wiedza o świecie była tylko teorią z podręcznika lub hasłem marketingowym i dlatego osobiście wybraliśmy się do Afryki aby znaleźć partnerską szkołę do udziału we wspólnym projekcie. W Senegalu nam się to udało. Placówka edukacyjna z Saint Louis prowadzona przez trzech lokalnych nauczycieli - wolontariuszy została naszym partnerem. Dzieciaki, które poznaliśmy nie mogą się wprost doczekać wspólnego projektu podczas którego wymienimy się informacjami i stworzymy projekty o naszych krajach i o nas samych: naszych zainteresowaniach, kulturze i o tym czym zajmujemy się całymi dniami:) Dzięki aplikacji SKYPE będziemy mieli okazję poznać się i porozmawiać na żywo! To będzie niezapomniane doświadczenie edukacyjne!"... [czytaj więcej]

PROGRAM ATRAKCJI:

Kotlina Kłodzka to niesamowite miejsce pełne atrakcji i zapierających dech widoków. Materiał językowy w większości realizowany będzie w terenie podczas symulacji sytuacji językowych, gier terenowych, poszukiwań skarbów oraz licznych zabaw. Doskonała infrastruktura daje nam możliwość realizacji części programowej na świeżym powietrzu w połączeniu ze zwiedzaniem tej bajecznej okolicy.

W programie konkretnie:
 • Twierdza Kłodzko i podziemny labirynt (zajęcia organizowane przez przewodników)
 • Scavenger hunt na starówce Kłodzka
 • Polanica Zdrój, Pijalnia Wody Mineralnej, tor saneczkowy, gra terenowa w Parku Zdrojowym
 • Duszniki Zdrój - warsztaty w Muzeum Papiernictwa organizowane przez przewodników
 • Nowa Ruda - zajęcia ze zwiedzaniem kopalni (gra terenowa Agent połączona ze zwiedzaniem)
 • Błędne Skały - gra terenowa na łonie natury
 • Język w plenerze - kompleks sportowo - basenowy - rekreacja i wyzwania językowe


LOKALIZACJA CAMPÓW

Nasz camp letni zlokalizowany jest w jednym z najpiękniejszych terenów turystycznych - w Kotlinie Kłodzkiej. Malowniczy, górski krajobraz uzupełniają piękne miasteczka, zameczki i dworki rozsiane w górzystym terenie.Podziemne miasta, twierdze, zabytkowe ruiny, stare klasztory, kaplica czaszek, skaliste twory, jaskinie i inne pełne tajemnic i duszy miejsca tworzą jedyną w swoim rodzaju atmosferę tajemniczości, będącą niezbędnym elementem dobrych gier terenowych.

Kotlina Kłodzka to też krystalicznie świeże powietrze i mikroklimat. Ogólnodostępne źródła wody mineralnej są nie lada atrakcją, a także naturalną dawką wielu mikroelementów.

Dzięki doskonałej infrastrukturze turystycznej i sportowej nie brakuje w naszym programie miejsca na zajęcia sportowe. Aktywny wypoczynek, świeże powietrze i doskonała lokalna kuchnia tworzą idealne warunki dla naszej językowej ekspedycji.

Nasz ośrodek zlokalizowany jest w sercu kotliny - w Kłodzku, tuż przy samej twierdzy i zabytkowej starówce. Położony na terenie parku z pięknym starodrzewiem sprawia wrażenie jakby był w zupełnej dziczy, a tak naprawdę znajduje się w odległości kilkunastu minut od największych atrakcji miasta. Ogrodzony i chroniony teren zapewnia bezpieczeństwo i komfort naszej grupie, a świeżo wyremontowane, zadbane pokoje przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym gościom.telefon do szkoły angielskiego w ząbkachi Zadzwoń

606 626 747
Wypełnij, a my oddzwonimy

Imię i nazwisko*:


telefon*:


email:


Przepisz kod*:

* pola są wymagane
szkoła angielskiego ząbki Odwiedziło nas 537642 Gości     dziś 131    Gości na stronie 2    © 2009-2018 English Way School - angielski ząbki     Design: www.projektowanie-www.pl

Polityka prywatności i cookies